En Güvenli Yol,
Uzmanlarla Yürünen Yoldur.

Biz sürekli büyüyen bir aileyiz. Tıpkı zaman gibi sürekli değişime ve yenilikleri bünyemize katmanın zorunluluğuna inanırız. Gelişim ve kusursuz hizmet için sektördeki yenilikleri araştırır ve her yeni adımı sizinle birlikte atarak gelişmenize yardımcı oluruz. Tüm ekibimiz, hizmet verilen her noktada standart ve
paralel bir hizmet sağlar ve ihtiyaç halinde kolay erişilebilirdir.

İşte Bu Nedenle Biz

İşletmeleri kesinlikle düzenli olarak ziyaret eder, hizmeti yerinde veririz. Hekim ve sağlık personellerimiz sağlık muayeneleri için düzenli olarak işyerlerine giderler.Ekibimiz konusunda uzman profesyonellerden oluşur. Her İSG profesyoneli, Duyum çalışma sistemine göre ön eğitimden geçerek sahaya çıkar ve aynı kalitede hizmet sağlar. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin kontrolü için müşteri ilişkileri departmanı ve teknik koordinasyon departmanımız vardır.
Bu birimlerin koordinatörleri, görevli uzman ve hekimin yanı sıra işletme ziyaretleri ve incelemeleri yaparlar. “Ne kadar kaliteli bir hizmet alırsanız, risklere karşı o kadar hazırlıklı olursunuz”, “Ne kadar kaliteli hizmet alırsanız, iş kazası ve meslek hastalığı olmadan önce önlem alma şansınız olur”
“Ne kadar kaliteli hizmet alırsanız, yasal denetimlerden o denli başarı ile geçer; yasal yaptırımlar ile karşılaşmazsınız” düşüncelerini benimser ve hizmetlerimizi bu düşüncelerin ışığında sunarız.” Muğla’da 3 şube açarak müşterilerimiz için kusursuz bir hizmet ağı sağlıyoruz.

2018-02-11T20:28:30+00:00